Kalendarze dla klientów


Obdarowywanie klientów różnego rodzaju upominkami jest bardzo przyjemną formą reklamy, która bardzo pozytywnie nastawia klientów do danej firmy. Nawet drobne upominki są bardzo przyjemne w wielu przypadkach (o to przede wszystkim chodzi) sprawiają, że klienci wracają do danej firmy i jeszcze raz korzystają z jej oferty.

kalendarz

Dlatego warto to robić. I dlatego właśnie jeden ze znanych sklepów motoryzacyjnych, działających w polskiej przestrzeni internetu, postanowił sprezentować w tym roku swoim klientom piękne kalendarze składanie. Każdy klient, który zamówi towar za minimum trzydzieści pięć złotych (bez kosztów przesyłki), otrzyma piękny kalendarz składany, który będzie bardzo ładnie wykonany. Z pewnością z zadowoleniem przyjmą go panowie, albowiem każda strona kalendarza, prezentująca dni danego miesiąca, będzie zawierała piękne zdjęcie znanego auta oraz kilka informacji o nim. Oczywiście na okładce oraz na każdej stronie znajdą się także reklamy sklepu motoryzacyjnego, który kalendarz podarował. Upominki w postaci kalendarzy to nie wszystko. Każdy bowiem, kto zamówi części lub inne towary za minimum sto złotych, otrzyma jeszcze w prezencie piękny, firmowy długopis, a przy zakupach powyżej stu pięćdziesięciu złotych na klientów czekać będzie dodatkowo atrakcyjny breloczek do kluczy.

16.08.2012. 00:43

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika