Koniec z powodem do zmartwień


W każdym związku jest wiele powodów do radości i wiele powodów do zmartwień. Ważne, aby z powodów do radości cieszyć się wspólnie jak najlepiej, z powodami do zmartwień zaś walczyć najszybciej i najlepiej jak się da.

kobieta
Jednym z najczęstszych powodów do zmartwień jest zauważalne zmniejszenie częstotliwości z jaką uprawia się seks. Gdy któraś z osób w związku zauważy to, zaczyna myśleć czy to być może ona jest przyczyną, czy coś robi nie tak, czy już nie podnieca partnera tak jak dawniej ze względu na wiek, wygląd, opatrzenie się. Zamiast domyślać się i zamartwiać, że coś się zrobiło nie tak, że partner już nie jest zainteresowany, lepiej otwarcie przyznać, że mniej seksu, lub jego brak, jest powodem do zmartwienia i poznać poglądy partnera na ten temat. Może się okazać, że partner ma coś ważnego na głowie czym nie chce się dzielić, może się okazać, że również się martwi i zastanawia czy wina za brak seksu leży po jego stronie, może zaproponować ciekawe metody na przywrócenie namiętności, takie jak wyprawa do seks shopu lub zerknięcie na sex oferty na portalach erotycznych w celu poznania kogoś, kto wniesie świeże pomysły erotyczne i podgrzeje stygnącą atmosferę sypialnianą.

09.04.2012. 20:49

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika