Kryzys Bartosza


Wielu mężczyzn po czterdziestce dopada kryzys wieku średniego. Tak też było z Bartoszem, który nagle, wydawałoby się z dnia na dzień zaczął odczuwać kompletną pustkę życiową.

para
Początkowo poddawał się temu uczuciu, z czasem jednak zaczął wypełniać pustkę czym tylko się dało. Zamienił samochód na szybszy, wymienił garderobę na modniejszą, zainteresował się kilkoma nowymi sportami, zapisał się na siłownię, nadal jednak miał to obezwładniające poczucie pustki. I wtedy trafił na popularny portal erotyczny. Wśród wszystkich ogłoszeń pań w różnym wieku trafił na sex offer swojej równolatki o zabójczym ciele. Tak jak on odczuwała ona pustkę życiową, i miała ochotę zapełnić ją żarliwym, ciekawym seksem. Bartosz podjął wyzwanie i umówił się z nią na spotkanie. Bardzo udane. Równolatkowie przypadli sobie do gustu i zaczęli umawiać się regularnie. Czasami tylko wychodzą na kolację aby porozmawiać, czasami bez żadnych wstępów wskakują do łóżka i spełniają swoje dotąd skrywane marzenia, bawią się najnowszymi gadżetami z seks shopów, prowadzą sugestywne rozmowy i frywolne gry, które sprawiają, że przynajmniej na czas spotkania zapominają o dręczącej ich pustce.

04.04.2012. 18:10

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika