Niespożyty apetyt seksualny


W Stanach Zjednoczonych coraz więcej osób poddaje się terapii z powodu uzależnienia od seksu. Wiele osób to śmieszy, ale jest to poważny defekt psychiczny, który uniemożliwia normalne życie w rodzinie a nawet uniemożliwia kontakty przyjacielskie i koleżeńskie.

kobieta

W skrajnych przypadkach dana osoba marzy tylko i wyłącznie o seksie i realizacji seksualnych pragnień. Przypomina to uzależnienie od narkotyków, ale zamiast pociągu do chemicznych wytworów dana osoba pragnie ciągle seksu. Osoby takie są skłonne do gwałtów i seksualnej przemocy. W dodatku nawet u tych, które żyją w typowych związkach nie jest możliwe normalne funkcjonowanie. Która bowiem kobieta jest w stanie wytrzymać z mężczyzną, który jest gotów do odbywania co najmniej dziesięciu stosunków dziennie we wszelakich miejscach? Kiedy to nie wystarcza, osoba chora na to schorzenie zaczyna wykorzystywać wszelakie sposoby na poznawanie innych kochanków i kochanek, na przykład darmowe ogłoszenia towarzyskie. Schorzenie nie jest trudne do wyleczenia. Zazwyczaj kończy się na terapii psychicznej, a kiedy to nie pomaga, stosuje się środki obniżające potencję.

08.07.2012. 03:09

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika