Poszukiwanie specjalisty dla przetwórni


Wydaje się, że w kraju z niemal piętnastoprocentowym bezrobociem nie powinno być problemów ze znalezieniem kandydatów do pracy. A tymczasem zdarzają się sytuacje, w których firma miesiącami poszukuje odpowiedniego kandydata. I takiego po prostu nie ma.

przetwórnia

Tak było w przypadku przetwórni mięsnej w Polsce, która poszukiwała specjalisty technologa produkcji, który wprowadziłby w firmie produkcję nowoczesnych dań gotowych w opakowaniach vacu, gotowych do wielomiesięcznego przechowywania i podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Niestety, nijak nie można było znaleźć osoby, która spełniałaby oczekiwania firmy. W końcu właściciele firmy postanowili poprosić o pomoc doradztwo personalne, które miało im umożliwić znalezienie odpowiedniej osoby. Profesjonalni head hunterzy rozpoczęli szukanie odpowiedniego pracownika w całej Polsce. I udało się. Idealny kandydat jak się okazało miał doskonałe doświadczenie, którego nabrał w czasie pracy za granicą. Pracodawcy odpowiadało także wykształcenie oraz oczekiwania finansowe kandydata. Po jednej rozmowie kwalifikacyjnej zatrudniono go.

22.07.2012. 03:45

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika