Sprawny jak maszyna


Dziś, w dobie komputerów, samochodów, kalorycznego jedzenia i ogólnego lenistwa bardzo rzadko można spotkać sprawnych mężczyzn. Dotyczy to już nawet panów bardzo młodych. Dla części z nich istnieje tylko siedzenie przed komputerem albo telewizorem i zajadanie kalorycznych przekąsek.

facet

Rezultatem jest nadwaga, brak sprawności, fatalny wygląd i… samotność. Kolejna część panów zainteresowana jest co najwyżej paleniem papierosów, marihuany i piciem piwa albo wszelakiego innego świństwa. Rezultat: zaniedbanie, brak jakichkolwiek aspiracji życiowych, bieda i perspektywa osiągnięcia życiowego dna. Ale są ludzie, którzy pomimo wielu godzin pracy potrafią o siebie odpowiednio zadbać. Godzina ćwiczeń dziennie, wyeliminowanie z diety szkodliwych i kalorycznych składników, picie alkoholu tylko przy okazjach i to w normalnych ilościach, całkowita rezygnacja z takich używek jak papierosy czy jakiekolwiek narkotyki. I jaki jest rezultat w takich przypadkach? Sprawność umysłowa, sprawność fizyczna, sprawność seksualna, ogólne zadowolenie z życia, fajny wygląd, umiejętność samoobrony. To jest właśnie to.

17.07.2012. 03:48

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika