Starych nie ma, będzie bal


Rodzice Julki od wielu lat pracują za granicą. Dzięki temu byli w stanie niedawno kupić dom, pięknie go wyposażyć i na dodatek kupić ładny samochód sobie i sportowy córce.

wino

W zamian za to jednak przez co najmniej dwie trzecie roku nie ma ich w tym pięknym domu, który kupili. Wtedy całym królestwem zajmuje się Julka, ich dwudziestotrzyletnia córka. Julka wcale się tym nie przejmuje, że rodziców nie będzie. Wręcz przeciwnie. Przez większą część roku ma cały dom dla siebie, a to oznacza, że może w nim robić, co jej się tylko żywnie spodoba. W domu wielokrotnie odbywały się dzikie imprezy, w których w całym domu bawiło się nawet sto osób i dopiero interwencja policji albo straży miejskiej przeganiała imprezowiczów do domu. Ostatnio jednak dzieją się jeszcze lepsze rzeczy. Julka bowiem zasmakowała w seksie. Do tego stopnia, że nie wystarcza jej jeden mężczyzna. W związku z tym Julka zamieszcza sex anonse na wielu portalach w Internecie, z chętnymi napaleńcami spotyka się na mieście. Ci, którzy się jej spodobają, mogą liczyć na zaproszenie do domu.

04.07.2012. 03:43

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika