Trafić dobrze z mieszkaniem


Wiele osób ma dzisiaj problem z wynajęciem mieszkania, a bezwzględnie tymi osobami są coraz częściej studenci. By zdobyć miejsce w akademiku trzeba spełniać szczegółowe warunki i nie każdemu się udaje, poza tym, nie każdy też chce w akademiku mieszkać.

mężczyzna

Jeśli zaś znajdzie się mieszkanie, to faktycznie nie na kieszeń studencką, zwłaszcza w przypadku studentów dziennych, którzy zwykle pracują tylko dorywczo, a jakieś finanse dostają jedynie od rodziców i ledwo starcza im to na utrzymanie. Są jednak osoby, które wiedzą, jaka jest sytuacja i wiedzą, że student to nie biznesmen, który może zapłacić bagatelną sumę za pokój. Jest właścicielem kamienicy i od wielu już lat gwarantuje wynajem długoterminowy studentom. Zwykle ci, którzy wynajmują mieszkanie zostają na całe lata studiów. Wierzy, że jest dobrym wynajmującym, nigdy nie sprawia zbędnych problemów, chce jedynie, by studenci dbali o czystość i aby nie dochodziło do żadnych aktów wandalizmu. Ci twierdzą, że jest przemiłym człowiekiem, więc jak widać współpraca między nimi idzie doskonale.

26.06.2012. 20:39

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika