Wakacyjne bagaże


Kiedy obserwuje się ludzi wyjeżdżających na wakacje, można dojść do wniosku, że istnieją znacznie różnice w sposobie pakowania się kobiet i mężczyzn. Ci drudzy zazwyczaj ograniczają swój bagaż do minimum.

wakacje

Zakładają, że w zagranicznych, luksusowych kurortach, gdzie zawsze jest ciepło, nie będzie im potrzebnych wiele rzeczy. Wystarczą jedynie kąpielówki, bielizna na zmianę, kilka koszulek i krótkich spodni. Oprócz tego oczywiście kosmetyczka i jakieś buty na zmianę, najlepiej sandały lub klapki. Kobiety za to uważają, że pewną ujmą na honorze byłoby pokazać się dwa razy w tym samym zestawie ubrań. Nic więc dziwnego, że w ich walizkach oprócz tradycyjnych rzeczy, jak strój kąpielowy, obowiązkowo w zestawie z pareo, klapkami dobranymi pod kolor i kapeluszem lub innym nakryciem głowy, znajdują się także sukienki, spódnice, bluzki na ramiączkach, torebki i przynajmniej kilka par butów. Oprócz tego wiele pań zabiera także dużych rozmiarów kosmetyczki, w których chowają nie tylko żel pod prysznic, szampon i krem do opalania, ale także przynajmniej kilka kolorów lakierów do paznokci oraz kosmetyki do makijażu.

20.07.2012. 11:25

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika