W nowym mieście bez samotności


Studia, praca, potrzeba zmiany, to najczęściej spotykane powody przeprowadzek do nowego, obcego miasta. Przeprowadzają się zarówno osoby młode jak i starsze, bowiem ludzie zaczęli dostrzegać, że czasami nowy początek jest potrzebny aby lepiej się poczuć.

nogi

Czytaj dalej 18.03.2012. 19:06

Wyzwanie dla najlepszych


To absolutnie nie jest praca do osób, które mają lęk wysokości! W jednym z polskich hoteli, liczącym ponad dwadzieścia pięter, rozpoczęła się wymiana okien, elewacji i parapetów. Hotel ma już sporo lat, wybudowano go bowiem pod koniec lat siedemdziesiątych. Dziś paskudnie wyglądał na tle panoramy miasta, a na dodatek jego obskurny wygląd w ogóle nie przyciągał gości.

robotnicy

Czytaj dalej 05.03.2012. 01:26

Zima w mieście i za miastem


Zima w mieście jest specyficznym okresem czasu, zarówno dla pracujących, jak i tych wyjeżdżających na ferie. Przede wszystkim ta pora roku niesie ze sobą najróżniejsze przeszkody w kwestiach ubioru, należy zaopatrzyć się w ciepłe rzeczy, które nie są najtańsze. Zimą także należy szczególnie dbać o swoje zdrowie, gdyż ta pora roku grozi różnymi infekcjami i zachorowaniami.

narciarz na stoku

Czytaj dalej 24.02.2012. 07:26

Namiętne spotkania na Pradze


Warszawa większości mieszkańców kraju kojarzy się z krainą urzędników i głodnych sukcesu szczurów korporacyjnych, którzy zrobiliby wszystko, żeby utrzymać się na swoim miejscu pracy w zamian za wysoką pensję i możliwość mieszkania w ciasnym mrówkowcu gdzieś na obrzeżach. Oczywiście nie zawsze tak jest.

kobieta

Czytaj dalej 19.02.2012. 01:46

Portal internetowy dla cateringu

Powstaje zupełnie nowy portal dla cateringu. To niezwykle ciekawy projekt, który wielu osobom ułatwi życie. Pomysł jest niezwykle ciekawy i ma już konkurencję w postaci kilku istniejących portali. Cały pomysł polega na tym, że portal zbiera dane o wszelakich restauracjach i firmach cateringowych, dowożących żywność do domów klientów na danym terenie (na przykład w określonym mieście).
pizza

Czytaj dalej 02.02.2012. 21:56

Leczenie kompleksu

Czterdziestoletni mieszkaniec Warszawy od najmłodszych lat miał kompleks małego członka. Problem był na tyle poważny, że mężczyzna miał bardzo utrudnione kontakty z kobietami. Nie chodzi tu tylko o kontakty seksualne. Kompleks był na tyle silny, że mężczyzna w ogóle unikał kobiet nawet w typowo koleżeńskich kontaktach.
facet

Czytaj dalej 26.01.2012. 02:36

Poszukiwania pracy

Wraz z końcem starego roku wiele osób traci pracę. Najczęściej szefowie firm, w których pracują tłumacza się likwidacją danego stanowiska i oszczędnościami jakie muszą podjąć.
młodzież

Czytaj dalej 30.12.2011. 09:06

Ezoteryczny świat

Wiedza ezoteryczna przydaje się w każdej sytuacji. W zasadzie, przynajmniej teoretycznie, dzięki niej możemy przewidzieć to, co zdarzy się w naszym życiu na przestrzeni dni, tygodni czy nawet miesięcy.
tarot

Czytaj dalej 28.12.2011. 14:03

Edukacja najważniejsza

Niestety ale statystyki nie kłamią. Okazuje się, że Polacy palą coraz więcej papierosów. Jak by tego było mało, to przygodę z dymkiem zaczynają jeszcze wcześniej niż kilkanaście lat temu. Dzisiaj często mają oni 15 czy 16 lat kiedy po raz pierwszy sięgają po papierosa.
zakaz palenia

Czytaj dalej 06.12.2011. 15:20

Najlepszy prezent dla dziecka

Choć wielu z nas zastanawia się (jak każdej zimy) co kupić najbliższym z okazji nadchodzących świąt, to tak naprawdę prezenty jakie znajdziemy pod choinką zapewne nie będą się zbytnio różnić od tych, z którymi do czynienia mieliśmy rok temu.
dziecko

Czytaj dalej 06.12.2011. 11:37

Powrót do korzeni

Każdy fan gier komputerowych z pewnością zastanawiał się już nie jeden i nie dwa razy jak skutecznie wrócić do gier, które produkowane były wiele lat temu.
joystick

Czytaj dalej 06.12.2011. 09:22

Gry dla dzieci w sieci

Znalezienie dobrych i jednocześnie odpowiednich gier dla dzieci to nie lada sztuka. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że tego rodzaju aplikacje licznie występują na przykład w sklepach z grami.
kontroler

Czytaj dalej 05.12.2011. 14:26

Dobra pomoc drogowa

Z usług pomocy drogowej korzystamy dzisiaj coraz częściej. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki pomocy drogowej często udaje nam się sprostać wyzwaniu i zaoszczędzić sporą ilość czasu. Szczególnie jeśli awaria zaskakuje nas w najmniej spodziewanym momencie.
opona

Czytaj dalej 02.12.2011. 09:17

Problem z oponą w trasie? Nic prostszego

Nie ma w zasadzie nic gorszego niż nagła i niespodziewana awaria. Szczególnie jeśli mówimy o awarii auta, którym wybieramy się w długa trasę. Zepsuć potrafi się wszystko. Od akumulatora, przez tłumik, elektrykę, po silnik.
opona

Czytaj dalej 02.12.2011. 08:56

Tajemnica Wikipedii

Wiele lat temu kiedy chcieliśmy dowiedzieć się czegoś o otaczającym nas świecie sięgaliśmy zazwyczaj do książek, podręczników, encyklopedii lub pytaliśmy rodziców, czasem też znajomych. Te czasy na szczęście już minęły.
kobieta

Czytaj dalej 02.12.2011. 08:42

Skuteczne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie to przede wszystkim silna wola i samozaparcie. Niestety niektórzy sądzą do tej pory, że aby zrzucić zbędne kilogramy musimy się nieźle nagimnastykować. Warto więc kupić suplementy i odżywki diety.
hamburger

Czytaj dalej 22.11.2011. 10:29

Wolne środki proszone na parkiet

Nadwyżki, jakie pojawiają się w domowym budżecie, nie powinny służyć wyłącznie ich wydawaniu na bieżące potrzeby. Jeśli regularnie ma się do dyspozycji większe kwoty, niż łączna suma kosztów do poniesienia, to warto jest rozważyć wysłanie tych środków do pracy. monety

Czytaj dalej 21.11.2011. 08:08

Po expose

Po expose premiera Donalda Tuska jedno jest pewne – nasz kraj czekają ogromne cięcia. Jasne jest to, że musimy oszczędzać, a nasz kraj może pogrążyć się w kryzysie. To jednak było do przewidzenia. Wielu komentatorów podkreśla fakt, że nie było innego wyjścia.
polska

Czytaj dalej 20.11.2011. 13:29

Młodzi do pracy

Życie studenta nie jest proste. Przede wszystkim musi się on uczyć i często zarabiać na swoje studia. Szczególnie jeśli studiuje w trybie zaocznym. Pojawia się więc problem jak zarobić na swoje studia.
pracownik

Czytaj dalej 20.11.2011. 10:18

Promocja Twojej firmy

Nie da się ukryć, że istnieją dwa sposoby na to by nasza firma została zauważona na całym świecie, nie tylko w naszym kraju. Każdy szef jak i przedsiębiorca i właściciel firmy chciałby, aby podmiot przez niego prowadzony rozwijał się jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem.
zielona kartka

Czytaj dalej 19.11.2011. 19:53

Yorika

Cześć wam! Witam na moim blogu. Jestem fanką mangi, anime i wszystkiego co japońskie. Mam plan wybrać się na sushi, ale to już w dalszej część mojego bloga....
Yorika